VISi raamhanke koordineerimine

aprill 2016

Kirjeldus

Vabariigi Valimiskomisjoni tellimusel koordineerisid Leego Hanssoni konsultandid valimiste infosüsteemi (VIS) raamhanget ning andsid nõu hanketingimuste koostamiseks.

Konsultantide ülesandeks oli kirjeldada valimiste infosüsteem võimalikult selgelt ja konkreetselt, et aidata pakkujatel mõista infosüsteemi olemust, keerukust ja skoopi. Samuti  abistada tellijat hanketingimuste valimisel, et leida võimalikult paindlikult nutikad arenduspartnerid.

VIS on Eesti mõistes unikaalne infosüsteem, mis puudutab väga paljusid huvigruppe. Selle taga seisev meeskond teab peensusteni kõiki nüansse valimiste korraldamisest, mistõttu oli konsultantidel võimalus IT-spetsiifilisi teadmisi jagada, teisest küljest neid ise töö käigus juurde õppida.

Valimiste infosüsteemi analüüsimine on alati põnev, kuna tegemist on unikaalse ja innovaatilise lahendusega, mille taga on eksperdid, kelle teadmised valimiste korraldamisest on aukartustäratavad. Rõõm on kaasa lüüa sellise süsteemi arengus, mille üle saab uhke olla!  – Eveli Pung, vastutav konsultant 

 

 

Tulemid

  1. Riigihanke tehniline kirjeldus
  2. Hanketingimuste konsultatsioon