Digitaristu koolitus haridusasutustele

aprill 2015 - tänaseni

Kirjeldus

Haridusasutuste digivaldkonna süsteemse arengu eestvedamiseks on HITSA algatanud koolitusprogrammi “Digiajastu haridusjuht”.

Programmi teise mooduli “Haridusasutuse digitaristu arendamine” eesmärk on toetada haridusasutuse digiajastu selge IKT visiooni, eesmärkide ja neid toetava praktilise tegevusplaani loomist. Koolituse sihtgrupiks on kõigi tasemete haridusasutuste juhid ja IT-juhid.

HLP ekspertide Erkki Leego ja Rein Hanssoni koolituspäeva jooksul saavad asutuste meeskonnad uusi teadmisi digitaristu arendamise olulistest teemadest. Praktiliste grupitööde käigus valmivad digiajastu visiooni ja tegevuskava esimesed mustandid.

HLP-l on pikaajaline kogemus koolide IT-valdkonna edendamisel. Aastal 2013 viis Erkki Leego läbi koolijuhtide IKT-alase juhtimiskoolituse ja samal aastal valmis ka IT-juhtimise kogumik.

Vahva oli näha koolijuhte neile veidi tavapäratus rollis – usinalt õppimas ja särasilmselt tunnis kaasa töötamas. Kooli digivaldkonna arendamine on meeskonnatöö ja oli ilus näha kuidas kohapeal tekkisid uued ideed ja koostoimetamise sünergia. Erkki Leego, koolitaja.

Tulemid

  1. Koolitusmaterjalid

 

14.05.2015