Bussiliikluse piletisüsteemi tellijajärelevalve

oktoober 2014 - detsember 2017

Kirjeldus:

1. septembrist 2015 võttis Tartu linnaliinibussides kasutusele uued elektroonilised bussikaardid ja sellega kaasneva piletisüsteemi. Projekti käigus paigaldati bussidesse juhiseade ja tšekiprinter, iga ukse juurde tuvastid, varustati kontrolörid spetsiaalsete kontrollseadmetega ja võeti kasutusele ühiskaardid ja -kleepsud.

Piletisüsteemi tarkvaraline ökosüsteem koordineerib andmevahetust seadmete ja süsteemide vahel, pakub administreerimisvõimalusi ja aruandlust ning võimaldab läbi erinevate kanalite piletitoodete müümist ja ostmist.

Tartu Linnavalitsus soovis tagada suurprojekti tõhusa majasisese koordineerimise ning asutuse huvide kaitse. Leego Hanssoni konsultant aitas Tartu Linnavalitsusel ja teenusepakkuja Ridangol ette valmistada ülemineku uuele süsteemile ning nõustas lahenduse töösse võtmisel. Tänaseni oleme toeks lahenduse juurutamisel ja täiustamisel.

Tulemid:

  • Juurutatud teadmushalduse põhimõtted;
  • Korrastatud projekti dokumentatsioon;
  • Projektijuhtimise dokumentatsioon – memod, protokollid, analüüsid, ülevaated, arendustöödeks vormistatud tagasiside ja ettepanekud.