Rein Hansson

Rein HanssonAlates detsembrist 2005 kuulun Leego Hanssoni mõnusasse ja toimekasse meeskonda. Enne seda töötasin 8 aastat Helmeses. IT pisiku sain külge Tartu Ülikoolis, kus õppisin 4 aastat rakendusmatemaatikat. Läbi Leego Hanssoni olen leidnud tõelise võimaluse aidata oma teadmiste ja oskustega IT lahendustel meie elu paremaks muuta.

20-aastase arvutite ning IT-alase karjääri jooksul olen tegelenud asjadega nii öelda seinast-seina: arvuti algkoolitusest kuni keeruliste server-lahenduste väljatöötamiseni ja realiseerimiseni. Ise pean kõige väärtuslikumaks oma kogemust juhtides IT-valdkonda ja -arendusprojekte väga erinevates ettevõtetes.

IT valdkonna juhtimisel tuleb kindlasti kasuks pikaajaline kogemus Microsoft Serveri rakenduste ja HP-Compaq serverite vallas. Olen läbinud palju täiendkoolitusi ja eksameid - CISA, MCSA, MCSE, MCP.

Ehkki kohati on töö muutumas hobiks ja vastupidi, meeldib mulle ka igasugune sport - nii aktiivselt kaasa lüües kui tugitoolist teiste tegemisi jälgides. Parim on keha ja vaimu vaevata suusatamise, jalgpalli või kergejõustikuga.

Iseloomult olen rahuliku ja optimistliku meelega. Minu jaoks on oluline usaldus, milleta ei ole ükski töö- ega eraeluline suhe võimalik. Tehnilisi teadmisi aitab mul parimal viisil rakendada hea analüüsioskus.

Minu abikaasa on Kaie ja meil on kolm toredat last - Kadi, Grete ja Hans-Kristjan ning kaks veel toredamat lapselast – Markus ja Joko-Liise.

Curriculum vitae