Praktika

Kui juba praktikandid on nii nutikad, siis millised veel päris eksperdid on? Riigikontrolli haldusteenistuse juhataja Margit Kuusk

Juba praktika ajal jõudsin ühe suure tarkvarafirma läbirääkimistelaua taha kliendi huve kaitsma ning sain sõna sekka öelda mitme väärika asutuse arengukava koostamisel. Eveli Pung

Ootame õppepraktikale noori, kes soovivad oma tuleviku siduda juhtimise, nõustamise ja analüüsi ametikohtadega - IT juht, konsultant, analüütik, projektijuht, audiitor.

Õppetöö ei ole praktikale kandideerimise eelduseks. Praktiseerima ja uut kogema on oodatud kõik inimesed, kes soovivad ennast arendada mõnes Leego Hansson teenusvaldkonnas, tutvuda konsultatsioonitöö eripäradega või tunnevad huvi Leego Hansson töökultuuri vastu.

Praktikandid saavad võimaluse assisteerida kogenud konsultante ja analüütikuid päris projektides. Vastavalt võimetele ja huvile saavad nad projektis suurema või väiksema rolli. Leego Hansson praktika ei ole „kohvikeetmine“.

Leego Hansson kontor asub Tartus, Näituse 27. Sõltuvalt projektide läbiviimise asukohast tuleb arvestada kohtumistega väljaspool Tartut. Transpordi korraldab Leego Hansson.

Praktikale kandideerimiseks saada oma CV ja motivatsioonikiri Ivar Ojale. Eelvaliku järel kutsume võimalikud praktikandid vestlusele.

Tublit praktikanti iseloomustab tugev tahe, korrektsus, iseseisvus, püsivus ja õpivõime.

 

HLP kontor HLP kontor - Turu 1