Mariana Urvik

Mariana Urvik

Töökoha valik pole kunagi lihtne otsus, aga Leego Hanssonisse kandideerimise soov tuli kuulutust nähes väga kiirelt. Olin varasemalt kokku puutunud Erkki Leegoga, kes andis mulle Tartu Ülikoolis kursust „Kasutajaliideste kavandamine“. Kuna ta jättis mulle inimesena väga hea mulje, kujunes mul seeläbi ka Leego Hanssonist soe esmamulje.

Hetkel õpin Tartu Ülikoolis informaatika erialal ning olles oma õpingutega lõpusirgel mõistan, kuidas õpingud annavad tudengile baasteadmised ning täieliku pädevuse saamiseks peab ise vaeva nägema. Olen kindel, et saan Leego Hanssonist motivatsiooni ja teadmiseid, et arendada ennast veelgi nii andmeturbe, võrgutehnoloogia kui ka teistel huvipakkuvatel aladel. Senise kogemuse projektides osalemisel olen saanud koolist. Olen õppinud, et iga projekt on erinev ning nõuab ainulaadset lähenemist ja oskuseid. Just seetõttu tean, et assistendi töö Leego Hanssonis on pidevalt edasi arendav ning õpetlik.

Juba esimestel päevadel Leego Hanssonis mõistsin, et ükski päev ei saa eelnevaga ühesugune olema ning ainus võimalus järjel püsimiseks on erinevate ülesannete võimalikult efektiivne täideviimine. Olen tänulik, et mind võeti vastu töökohale, kus ei hakka igav, kus saan täiendada oma suhtlemisoskust ja infotehnoloogia alaseid teadmisi. Suur rõõm on õppida oma ala spetsialistidelt ning töötada kontoris, kus mind ümbritsevad sõbralikud kolleegid.

Minu suureks kireks on nii lauamängud kui ka kokandus. Lisaks meeldib mulle end aeg-ajalt välja elada zumba trennis ja heast filmiõhtust ei ütle ma kunagi ära.

Curriculum vitae