Kaie Hansson

Kaie HanssonOlen kogu elu otsinud (mõtte)tegevust ja tööd, mis tekitab kirge! IT on valdkond, mis jätab kas täiesti külmaks või haarab jäägitult. Minu jaoks on IT see ainus ja õige. Lisame veel ühe oma tegevusvaldkonda armastava koostööpartneri ja ... me teeme koos väga suuri tegusid.

2004 aastal lõpetasin Audentese Ülikooli infotehnoloogia juhtimise eriala. Enne seda tudeerisin kolm aastat Tartu Ülikoolis rakendusmatemaatikat.

Minu teenistuskäigus on olnud kaks töökohta enne Leego Hanssoni: seitse aastat töötasin Eesti Postis tarkvaraarendaja ja IT juhina, peale seda olin neli aastat SA Tartu Ülikooli Kliinikumis andmeturbe ja spetsiaaltarkvara arenduse juht.

Minu enda absoluutsed lemmikprojektid on tarkvara tellija arendusprotsessi, sh meeskonna ülesehitamine ning juhtimine ja muidugi andmeturbe projektid. Pingelises olukorras segunevad meeskonna isikuomadused, arendusmetoodikad ja juhtimispraktikad ning seda kõike mõistan ma hästi korraldada.

Audentese Ülikoolis õppides ning samal ajal Kliinikumis töötades spetsialiseerusin andmeturbele ja tarkvaraarendusele. Oma ametis olen pidanud ennast kursis hoidma erinevate IT valdkondadega (serverite, sidevõrgu, tööjaamade haldus ja turvalisus, programmeerimine), mis on minu andmeturbe spetsialiseerimisele andnud väga tugeva krundi.

Minu tuline temperament ja mäss kodanike vastu, kes võtavad asju leigelt, on toonud kaasa nii sõpru kui viltuvaatajaid. Optimismi ja veenmisjõudu on minus peidus mitme inimese jagu. Ja pedantne olen ma ka, sest mulle meeldib kui asjad on korrektselt ja õigesti. Ma näen nii puid kui metsa ehk mul on väga tugevad analüüsi- ja sünteesioskus.

Eesti keel on minu vaieldamatu suur armastus. Vene keelt ja kirjandust ma naudin täiel rinnal. Inglise keel on vajalik minu töös.

Minu elu teevad värvikirevaks ning muhedaks minu kolm last, kaks lapselapse juntsut ja muidugi neljas lapsuke Leego Hansson. :)

Curriculum vitae