Kadi Soome

Kadi HanssonAlustasin Leego Hanssonis toimetamist juba põhikooli kõrvalt, kui assisteerisin paar kuud büroojuhti. Mõne aasta pärast kandideerisin juhiabi kohale ning asusin põnevat asjaajamise maailma avastama ja korraldama.

Nüüdseks on minu hoole all kogu bürootöö sujuv toimimine, finants- ja personalivaldkond ning meeskonna mugav töökeskkond igas mõttes - nii kontoris kui väljaspool. Minu peamine ülesanne on olla tugev taustajõud, kes toetab konsultantide igapäeva tööd.

Oma töös naudin väga ülesannete vaheldumist. Igapäeva ellu mahub rahavoo planeerimist, dokumentide haldust, personalikorraldust, ürituste organiseerimist ja palju muud. Büroojuhi töö ei lase rutiinil võimutseda. Kui tundub, et peale hulga ürituste korraldamist on juba kõik töövõtted käes ning kaardistatud, siis tuleb tavapärase ürituse asemel korraldada hoopis pakaseline jõulureis Viini. Kui tundub, et kontoris on kõik paigas ja korraldatud, tuleb ette võtta uue kontori sisekujunduse, ehituse ja kolimise koordineerimine.

Tänu oma igapäevasele tööle mõistan ettevõtte finantskeerukusi, leian sobivad rehvid autodele nii suveks kui talveks, suudan ladusalt koostada graafikuid, ülevaateid ja väljavõtteid ning kriban klaviatuuril peaaegu 500 lööki minutis.

Leego Hansson tähendab minule palju – mõnus ja ühtehoidev tiim. Mõtleme paljudes asjades täpselt ühtemoodi, samas oleme väga erinevad inimesed. Tööle esitatavad kvaliteedinõuded on andnud mulle hulga oskusi ja kindla veendumuse, et saan kõikjal ja kõigega hakkama.

Töist kiirust ja meeleolukust tasakaalustab minu pere, mis koosneb naiselikust Veevalajast, mehisest Kalast ning väikesest aktiivsest Vähi-poisist.

Curriculum vitae