Jooni Soots

Jooni Soots

Olen uudishimulik ja soovin alati teada saada, kuidas ja milliste mustrite järgi asjad toimivad. Infotehnoloogiaga on lähemalt ja kaugemalt seotud olnud kogu mu tööalane karjäär. Erinevais tootmisettevõtetes töötades olen nõu ja jõuga abiks olnud infosüsteemide arendamisel ja kasutuselevõtul ning hea meelega õpitut kolleegidele edasi andnud.

Aastatepikkune kogemus erinevate infosüsteemide kasutajana on mind innustanud omandama süvendatult teadmisi äri- ning infosüsteemide analüüsi vallas. Lisaks olemasolevale Tallinna Tehnikaülikooli inseneridiplomile olen jõudnud lõpusirgele infosüsteemide analüüsi õpingutes TalTech IT Kolledžis.

Leego Hanssoni võlu on tegevusalade mitmekülgsus ja kolleegide kõrge professionaalsuse tase. Ülikoolis saadud teadmisi ning eelnevat kogemust on hea siduda praktikaga tööalastes projektides. Töö on mind kokku viinud eriilmeliste ettevõtetega, mille ühiseks jooneks on meeldivad, oma tööd hästi tundvad ja koostööle suunatud inimesed. On suur rõõm aidata koostööpartnereid infotehnoloogia abil äriprotsessides parema lahenduse loomisel.

Leego Hanssonis töötades on tore iga päev tööle tulla, sest õpin kogu aeg midagi uut nii sõbralikelt kolleegidelt kui ka klientidelt. Ühtset vaimu hoiavad meeskonnapäevad ja ühised üritused ning sportimine.

Vabal ajal paelub mind samuti mustrite otsimine ja loomine. Olen aastaid tantsinud rahvatantsurühmas ning lapsevanemana olen võistlustantsu parketiäärne tugijõud. Väga meeldib teha käsitööd - eriti hästi tuleb välja pitsimustrites haapsalu sallide kudumine. Loen palju ja olen briti huumori ning skandinaavia krimisarjade austaja.

Curriculum vitae