Ivar Oja

Ivar Oja

Minu juhatas Leego Hanssonisse täiesti pooljuhuslikult saatusesõrm ühel 2016. aasta talvepäeval, kui seisin Tartu kesklinnas ja ootasin valgusfoori all, et teed ületada. Silma jäi Swedbanki majal ilutsev suur sinine logo. Minu üllatuseks ei olnud Leego Hansson advokaadibüroo, nagu ma eeldasin, vaid hoopis midagi põnevamat. Käimasolev konkurss müügijuhi kohale ei pannud mind pikalt mõtlema ning varsti maandusingi ma toredasse meeskonda.

Eelnevad töökogemused nii avalikust, era- kui kolmandast sektorist on pakkunud võimalusi näha organisatsioone ja ettevõtteid nende endi mätta otsast. Selline sisevaade on andnud juurde olulist tunnetust müügitöö korraldamisel.

Usun, et edukas müügitöös on hea emotsioon kõige tähtsam. Leego Hanssonis usutakse samuti, et hüva kliendi jaoks ei ole raske astuda lisasamm, et teha tema päev paremaks.

Siin töötades saan taas ja taas kinnitust, et tõeline väärtus sünnib läbi koostöö. Sarnaste põhimõtete väärtustamine on teinud minu töö ühtaegu mõnusaks, teisalt aga muutnud pideva enesearendamise ja õppimise standardiks.

Samas ei ole elu ainult töötamine, vaid oluline on hästi puhata nii töökeskkonnas kui sellest väljaspool. Iga kuu viimasel reedel on töövaba päev, kus põhirõhk on kolleegidega ajaveetmisel ja enesearendamisel. Kuulatakse ettekandeid, süüakse üheskoos lõunat ning mängitakse laua- ja sportmänge. Kellegi tähtsaid päevi ei lasta niisama mööda minna ning heast naljast peetakse lugu.

Mainimata ei saa jätta väga olulist „haigust“ – Leego Hanssonis peetakse iganädalaselt läbi aasta sammude lugemisvõistlust. Fitbiti aktiivsusmonitor kuulub peaaegu kõigi töömesilaste lisavarustusse.

Vabal ajal meeldib mulle palju aega perega maal veeta, suvel kalastada ja võimalusel ei keeldu ma kunagi purjede all viibimisest. Armastan mängida nii tennist kui lauatennist. Pimedamal ajal naudin aeg-ajalt videomängude seltskonda, juturaamatuid ja söögikultuuri tutvustavaid raamatuid.

Curriculum vitae