Arenguvõimalused

Leego Hansson võlu minu jaoks on üksteist poolelt sõnalt mõistev ekspertide meeskond, kellega võib julgelt luurele minna ja tööde mitmekülgsus – palju uusi ettevõtteid, inimesi, olukordi ja vajadusi. Erkki Leego

Hea eksperdi tunnuseks on õpivõime ja tahe enda teadmisi pidevalt täiendada. Leego Hansson toetab töötaja pühendumist saada ja olla haritud ning turul kõrgelt hinnatud ekspert.

Kõige kiiremini saab teadmisi ja kogemusi osalemisel konkreetsetes projektides kogenud eksperdi juhtimisel. Leego Hansson teenuseid vajatakse väga paljudes tegevusvaldkondades - sadamakorraldusest ministeeriumi, puidutööstuse ja advokaadibürooni.

Oleme uhked oma efektiivsete töövõtete ja infohaldamise meetodite üle. Muuhulgas peame oluliseks sisestuskiiruse harjutamist – vähemalt 300 lööki minutis annab eksperdile võimaluse mõelda ja kirjutada ühes rütmis.

Leego Hansson pakub oma raamatukogus ja elektroonilises teadmusvaramus mitmekülgset huvitavat lugemist nii oma erialaste teadmiste, oskuste kui silmaringi arendamiseks.

Kogemuste ja teadmiste kasvades saab Leego Hanssonis kanda ametinimetusi assistendist juhtiveksperdini.

Kord kuus leiab aset meeskonnakoolituse päev, mis koosneb seminarist, ühisest lõunast ja ühisest põnevast vaba aja veetmise tegevusest.

Kord aastas viime läbi Leego Hansson aastakonverentsi, mille idee on „Kolleeg koolitab kolleegi“.