111

Ajaveeb

 • 2015-07-13 Ajaveeb

  Lähteülesanne kui pusle
  IT-lahenduste tellimine on muutunud tavapäraseks ja sagedaseks tegevuseks. Rakendusi luuakse aina juurde ning olemasolevad peavad samuti paindlikult ajas muutuma. Toodete osas on valikuid mustmiljon ning rätseplahenduse tellimisel seab tänapäeval piiranguid pigem fantaasia kui tehnoloogia.

  Loe edasi
 • 2014-02-06 Ajaveeb

  E-Tervis - lihvimata teemant
  Eestil on unikaalne võimalus olla  kogu riiki katvates tervishoiu IT-lahendustes globaalne teerajaja. 

  Loe edasi
 • 2009-12-12 Ajaveeb

  IT-investeeringutel 2-5 aastane siht
  Tõsised muudatused IT-valdkonnas võtavad aega ja kulutused kipuvad suured olema.

  Loe edasi
 • 2009-11-06 Ajaveeb

  Kas IT on äri avangard?
  Eelmisel reedel toimus Tallinnas Äripäeva ja ITL-i (Infotehnoloogia ja Telekommunikatsiooni Liit) koostöös IT valdkonna juhtiv konverents „Visioonist lahendusteni“. Seal küsis Äripäeva peadirektor Igor Rõtov arutelupaneelil osalenud Eesti IT tippudelt küsimuse „Kas IT inimesed on Eesti avangard?"

  Loe edasi
 • 2009-10-23 Ajaveeb

  Järgmise aasta IT eelarve väiksem – mida teha?
  Sel nädalal Äripäeva poolt läbiviidud gallup „Kas olete planeerinud järgmise aasta eelarves IT-alaseid kulutusi suurendada?“ andis märgatava ülekaalu vastusele „ei“.

  Loe edasi
 • 2009-10-15 Ajaveeb

  Kas ja milleks on vaja IT juhti?
  Paljudel Eesti ettevõtetel pole IT-juhti. IT-valdkonna koordineerimine on jäetud kas tegevjuhtkonna või IT-spetsialisti vastutusele. Ja ettevõte saab kenasti hakkama. Milleks on vaja siis veel ühte juhti?

  Loe edasi
 • 2009-10-06 Ajaveeb

  Kuidas valida endale õige domeeninimi?
  Üks ettevõtte elektroonilise identiteedi olulisemaid küsimusi on, milline on tema domeeninimi. Intuitiivselt kõlav ja firma kaubamärgiga seotud veebilehekülje aadress aitab kliendil ja huvilisel kiiresti õigesse veebinurka kohale jõuda.

  Loe edasi
 • 2009-09-24 Ajaveeb

  Kas pidada IT spetsialisti või osta teenust?
  Üks olulisemaid strateegilisi valikuid ettevõtte jaoks on otsustada milliseid IT kompetentse hoida ja arendada ettevõtte sees ning milliseid kompetentse sisse osta.

  Loe edasi
 • 2009-09-17 Ajaveeb

  Kuidas hoida ettevõtte infovara?
  Ettevõtte väärtusest tähtsa osa moodustab infovara. Kliendiandmebaas, omahinna arvestus, dokumendiregister, projektide dokumentatsioon, finantsandmed, juhendid jpm. moodustavad ettevõtte infovaramu, mille väärtus ajas aina kasvab.

  Loe edasi